Studia podyplomowe wycena nieruchomości

Zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych z Wyceny Nieruchomości organizowanych wspólnie z Korporacją SEDPOL i Warszawską Szkołą Zarządzania – Szkołą Wyższą.

Studia realizowane są w wymiarze 286 godzin obejmujących minimum programowe rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 12 czerwca 2014r. i stanowią etap przygotowania teoretycznego niezbędnego do zdobywania uprawnień zawodowych rzeczoznawcy majątkowego, kolejnym etapem są praktyki zawodowe.

Cel studiów

Studia pozwalają na zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości różnymi metodami i podejściami oraz z zakresu regulacji prawnych, podstaw budownictwa, gospodarki nieruchomościami. Absolwenci studiów zostają przygotowani do wyceny każdego rodzaju nieruchomości zgodnie ze standardami obowiązującymi rzeczoznawców majątkowych.

Kto może być uczestnikiem studiów?

Uczestnikami studiów z wyceny nieruchomości mogą być osoby z wyższym wykształceniem (licencjackim, inżynierskim, magisterskim), które chcą w przyszłości profesjonalnie wykonywać zawód rzeczoznawcy majątkowego.

skyscrapers-at-sunset-min
front-view-of-smiley-female-realtor-holding-miniature-house-min

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Wieloletnie doświadczenie – Studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości organizujemy nieprzerwalnie od ponad 10 lat.
  • Wysokiej klasy specjaliści i fachowcy – zapewniamy specjalnie wyselekcjonowaną kadrę szkoleniowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Naszymi wykładowcami są praktycy, posiadający bogate doświadczenie zawodowe.
  • Materiały szkoleniowe – zapewniamy bogate kompendium wiedzy w postaci materiałów szkoleniowych udostępnianych słuchaczom po każdych zajęciach.
  • Opieka eksperta – możliwość konsultowania wszystkich wątpliwości z naszymi ekspertami.

Zapisz się teraz

Termin, cena, miejsce szkolenia:

Cena:

Całkowity koszt studiów za oba semestry wynosi łącznie: 4100 zł (w tym I rata 1000 zł płatna przed rozpoczęciem studiów). Opłatę należy wnieść na konto: 81 1020 1127 0000 1602 0008 3709

Termin:

rozpoczęcie nowej edycji studiów: 05 listopada 2023

Miejsce:

ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa

Forma kształcenia

Zajęcia online prowadzone są w czasie rzeczywistym na platformie Microsoft Teams w sesjach sobotnio-niedzielnych raz w miesiącu, co umożliwia bezpośredni kontakt z wykładowcami, zadawanie pytań, udział w dyskusjach oraz warsztatach bez wychodzenia z domu. Część zajęć realizowana jest również w formie e-learningu.

Dokumenty zgłoszeniowe:

Aby zapisać się na studia podyplomowe z wyceny nieruchomości, prosimy o przesłanie na adres instytut@sedpol.com.pl następujących dokumentów:

Masz pytania?

Adres

ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa

Telefon

602 229 545

Email

srm-polonia@srm-polonia.com
j.jurgiel@sedpol.com.pl